Video Style (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: File ID
mn: Файл ID

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
