Video Style (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
