Video Style (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Loop
nl: Lus

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Local file
nl: Lokaal bestand

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Failed
nl: Mislukt

en: Assets
nl: Bedrijfsmiddelen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Auto
nl: Automatisch

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Ready
nl: Gereed

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Video style
nl: Videostijl

en: Video style: @style
nl: Videostijl: @style

en: Administer video styles
nl: Beheer videostijlen

en: video style
nl: videostijl

en: video styles
nl: videostijlen

en: Asset type
nl: Bedrijfsmiddeltype

en: Muted
nl: Gedempt

en: Show playback controls
nl: Afspeeltoetsen tonen

en: Plays inline
nl: Speelt inline

en: Image loading
nl: Afbeeldingen laden

en: Image loading attribute
nl: Loading-attribuut van afbeeldingen

en: Image loading: @attribute
nl: Image-loading: @attribute

en: Plays Inline
nl: Inline afspelen
