Video Style (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Filter
oc: Filtrar

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: pixels
oc: pixèls

en: Uses
oc: Usatges

en: - Any -
oc: - Tot -
