Video Style (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Provider
sr: Провајдер

en: - Any -
sr: - Сваки -
