Video Style (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: File ID
ta: கோப்பு குறி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Queued
ta: வரிசைப்படுத்திய

en: Duplicate
ta: நகல்

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
