Video Style (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Label
te: లేబుల్

en: Filter
te: వడపోయి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
