Video Style (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Label
tr: Etiket

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Filter
tr: Süzgeç

en: File ID
tr: Dosya ID

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Loop
tr: Döngü

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Queued
tr: Sıraya alınan

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: pixels
tr: piksel

en: Uses
tr: Kullanım

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Muted
tr: Sessiz

en: Show playback controls
tr: Oynatma kontrollerini göster
