Video Style (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
