Video - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Center
az: Mərkəz

en: Bottom
az: Aşağı

en: Loop
az: Döngə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Muted
az: Səssiz

en: Show playback controls
az: Oxutma nəzarətlərini göstərin
