Video - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Media
cs: Média

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Private key
cs: Soukromý klíč
