Video - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Media
el: Μέσα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Extract
el: Εξαγωγή

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
