Video - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Center
fa: وسط

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Media
fa: رسانه

en: Quality
fa: کیفیت

en: Loop
fa: حلقه

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Installed
fa: نصب شده

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Extract
fa: استخراج

en: - Default -
fa: - پیش فرض -
