Video - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Installed
gl: Instalado

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Public key
gl: Clave pública

en: Private key
gl: Clave privada
