Video - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Media
ja: メディア

en: Loop
ja: ループ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Installed
ja: インストール済み

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Extract
ja: 抽出

en: Public key
ja: 公開鍵

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: Credentials
ja: 資格情報

en: Muted
ja: ミュート

en: Show playback controls
ja: 再生コントロールを表示
