Video - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Center
pt: Central

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Media
pt: Mídia

en: Loop
pt: Laço

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Installed
pt: Instalado

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Extract
pt: Extrair

en: Public key
pt: Chave pública

en: Private key
pt: Chave privada

en: Credentials
pt: Credenciais

en: - Default -
pt: - Padrão -

en: Muted
pt: Silenciado

en: Show playback controls
pt: Exibir controles de playback
