Video - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Loop
ro: Buclă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Installed
ro: Instalat

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos
