Video - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Center
ru: Центр

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Quality
ru: Качество

en: Loop
ru: Цикл

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Installed
ru: Установлено

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Extract
ru: Извлечь

en: Public key
ru: Публичный ключ

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка

en: - Default -
ru: - По умолчанию -

en: Muted
ru: Заглушен

en: Show playback controls
ru: Показать элементы управления воспроизведением
