Video - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Media
sk: Médiá

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Installed
sk: Inštalované

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Extract
sk: Extrahovať

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Private key
sk: Súkromný kľúč
