Video - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
