Video - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Media
uk: Медіа

en: Quality
uk: Якість

en: Loop
uk: Цикл

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Installed
uk: Встановлено

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Video codec
uk: Відео-кодек

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Extract
uk: Витягти

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: - Default -
uk: - Усталено -

en: Force
uk: Сила

en: Muted
uk: Приглушено

en: Show playback controls
uk: Відображати елементи керування відтворенням

en: Plays inline
uk: Вбудоване відтворення
