Video - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Extract
vi: Giải nén

en: Public key
vi: Khóa công khai

en: Private key
vi: Khóa bí mật

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực

en: Preload
vi: Nạp trước
