Video - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Center
ar: المركز

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Media
ar: وسائط

en: Loop
ar: حلقة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Installed
ar: مثبت

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Bottom left
ar: أسفل اليسار

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
