Video - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Media
be: Мультымедыя

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Installed
be: Усталявана

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Private key
be: Прыватны ключ
