Video - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Center
ca: Centre

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Extract
ca: Extreu

en: Public key
ca: Clau pública

en: Private key
ca: Clau privada
