Video - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Center
es: Centrado

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Media
es: Multimedia

en: Quality
es: Calidad

en: Loop
es: Bucle

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Installed
es: Instalado

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Extract
es: Extraer

en: Public key
es: Clave pública

en: Private key
es: Clave privada

en: Credentials
es: Credenciales

en: Muted
es: Silenciado

en: Show playback controls
es: Mostrar controles de reproducción

en: Plays inline
es: Reproducir en línea
