Video - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Extract
et: Eraldamine

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid
