Video - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Center
fr: Centre

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Media
fr: Média

en: Quality
fr: Qualité

en: Loop
fr: Boucle

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Installed
fr: Installé

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Extract
fr: Extraire

en: Public key
fr: Clé publique

en: Private key
fr: Clé privée

en: Credentials
fr: Accréditation

en: Preload
fr: Préchargement

en: - Default -
fr: - Par défaut -

en: Muted
fr: Muet

en: Show playback controls
fr: Afficher les contrôles de lecture

en: Plays inline
fr: Lecture au sein de la page
