Video - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Installed
he: מותקן

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
