Video - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Center
it: Centro

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Loop
it: Iterazione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Installed
it: Installato

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Not configured
it: Non configurato

en: Extract
it: Estrazione

en: Public key
it: Chiave pubblica

en: Private key
it: Chiave privata
