Video - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Extract
kn: ಆಯ್ದು ತೆಗೆ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
