Video - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Center
lt: Centras

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Loop
lt: Ciklas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Top left
lt: Viršutinis kairys

en: Top right
lt: Viršutinis dešinys

en: Bottom right
lt: Apatinis dešinys

en: Bottom left
lt: Apatinis kairys

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Muted
lt: Nutildyta

en: Show playback controls
lt: Rodyti atkūrimo valdiklius

en: Plays inline
lt: Paleidžiama eilutėje
