Video - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Center
ms: Tengah

en: Top
ms: Atas

en: Bottom
ms: Bawah

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Installed
ms: Terpasang
