Video - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Center
no: Midtstilt

en: Top
no: Til toppen

en: Bottom
no: Bunnen

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Installed
no: Installert

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: Extract
no: Trekk ut

en: Credentials
no: Innloggingsdetaljer

en: Preload
no: Forhåndslasting

en: - Default -
no: - Standard -

en: Muted
no: Lyd av

en: Show playback controls
no: Vis avspillingskontroller
