Video - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Loop
nl: Lus

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Credentials
nl: Referenties

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: - Default -
nl: - Standaard -

en: Muted
nl: Gedempt

en: Show playback controls
nl: Afspeeltoetsen tonen

en: Plays inline
nl: Speelt inline
