Video - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Center
oc: Centre

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Installed
oc: Installat

en: Public key
oc: Clau publica

en: Private key
oc: Clau privada
