Video - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Quality
pl: Jakość

en: Loop
pl: Pętla

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Extract
pl: Wydobądź

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem
