Video - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Center
ps: منځ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
