Video - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Center
ta: மையம்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
