Video - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
