Video - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Center
da: Centreret

en: Bottom
da: Bund

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Installed
da: Installeret

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Extract
da: Udtræk

en: Public key
da: Offentlig nøgle

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: - Default -
da: - Standard -

en: Muted
da: Dæmpet

en: Show playback controls
da: Vis afspilningskontroller
