Video - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Center
hi: मध्य

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Media
hi: मीडिया

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ
