Video - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Loop
id: Pengulangan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Installed
id: Terinstal

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Credentials
id: Kredensial

en: Muted
id: Meredam

en: Show playback controls
id: Menampilkan kontrol pemutaran
