Video - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Center
tr: Merkez

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Media
tr: Medya

en: Loop
tr: Döngü

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Installed
tr: Kurulu

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Extract
tr: Çıkart

en: Muted
tr: Sessiz

en: Show playback controls
tr: Oynatma kontrollerini göster
