Video Toolbox (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Link
cy: Dolen

en: Save
cy: Cadw

en: Format
cy: Fformat

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Tools
cy: Arfau
