Video Toolbox (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: Link
nn: Lenke

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar
