Video Toolbox (1.0.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Download
jv: Undhuh

en: Search
jv: Goléki

en: Link
jv: Tautan

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: About
jv: Ngenani
