Video Toolbox (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Search
ta: தேடல்

en: User
ta: பயனாளர்
