Video Toolbox (1.0.2) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Private
pt: Privado

en: Description
pt: Descrição

en: Public
pt: Público

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Download
pt: Descarregar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Link
pt: Ligação

en: Save
pt: Guardar

en: Format
pt: Formato

en: User
pt: Utilizador

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Reference
pt: Referência

en: Settings saved
pt: Configurações gravadas

en: video
pt: vídeo

en: About
pt: Sobre

en: allowed
pt: permitido

en: folder
pt: pasta

en: Administer settings
pt: Configurações de administração

en: Add video
pt: Adicionar vídeo
