Video Toolbox (1.0.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Private
ro: Privat

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Download
ro: Descarcă

en: Search
ro: Căutare

en: Link
ro: Legătură

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Tools
ro: Instrumente

en: Reference
ro: Referință

en: About
ro: Despre
